DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Web Hosting, web serveri i operativni sistemi (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Povracaj novca neuspesno registrovanih domena (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=5267)

jasmanac 02. 05. 2008. 15:08

Povracaj novca neuspesno registrovanih domena
 
Da li je neko imao problema sa povracajem novca neuspesno registrovanih domena?

Naime, ja sam pokrenuo registraciju 4 domena kod CRI-a. Od toga 2 su neuspeno registrovana jer ih je neko pre mene registrovao a ostala dva su registrovana.

E sada ja kontaktiram njihov support i kao sve ce biti OK, uradice povracaj. Nakon toga sam ih opet kontaktirao, onda ih pozovem telefonom kao lik koji to radi nije tu pa da im ostavim telefon da me nazovu. Naravno nista od svega toga.

Evo vec vise od 2 meseca ne mogu da urade jedan najobicniji povracaj novca niti, sto je jos vaznije, da barem obaveste dokle se stalo sa tim.

Jel ima jos neko isti problem i kako ga je resio?

smarkovic 02. 05. 2008. 15:55

Stvari stoje ovako: Nalog procesoru kartica da izvrši povraćaj novca za domene koji ti nisu registrovani sa naše strane izdat je krajem marta. Taj nalog procesor (Banca Intesa) je izvršio i nama su te pare skinute sa računa 3. aprila. O tome da je povraćaj urađen dobio si info kada si kontaktirao Live Support na našem sajtu. Mi nemamo način da pratimo transakcije između banaka, tako da ne znam zašto se taj refund nije pojavio na tvom računu. Predlažem ti da pregledaš izvod od svoje banke za transakcije preko kartica za mesec april, koji bi trebalo da dobiješ ovih dana. Ako se na izvodu ne pojavi taj refund, pošalji mail na prodaja@cri.co.yu ili nas kontaktiraj preko supporta na našem sajtu i mi ćemo tražiti od Intese da trackuje taj refund i pošalje nam info o tome šta se dešava.

Pozdrav,
Sloba

jasmanac 02. 05. 2008. 16:34

Da sam od support-a dobio ovaj info tema ne bi imala smisla.

Pogledacu na izvodu.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:07.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.