DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Obaveštenja, predlozi i pitanja (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Upgrade na 3.5.0 (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=306)

bluesman 25. 10. 2005. 22:14

Upgrade na 3.5.0
 
Eto, nije bolelo, let's hope for the best :)

Za svaki slucaj sam napravio backup svega...

Ilija Studen 25. 10. 2005. 22:19

Cool. Koje su nove mogućnosti (osim sakrivanja avatara :p )?

bluesman 25. 10. 2005. 22:28

Nisam gledao spisak novih features - samo sam instalirao kao plavusha :)

Koliko sam video, ima AJAX (bar se tako zovu neki fajlovi), a ovo za avatar nisam ni primetio, bas gledam, pomislio sam da je frka sa nekim pathovima... :)

noviKorisnik 25. 10. 2005. 22:47

Hvala za avatare
 
http://www.vbulletin.com/forum/showt...250#post972250

AJAX edited... hehehe, pozdrav šegrtu :-)

bluesman 25. 10. 2005. 23:03

Citat:

vBulletin 3.5.0 supports saving profile pictures in the file system.

If you currently have Custom Avatars stored in the filesystem, you need to move them back to the Database and then move them back out to the filesystem. This will also move profile pictures out to the filesysyem. If you don't do this, your users will need to reupload their profile pictures.
Sve ovo sam uradio i nista

boccio 25. 10. 2005. 23:49

Citat:

Originalno napisao bluesman
Koliko sam video, ima AJAX (bar se tako zovu neki fajlovi)

ajax bi trebalo da odradjuje deo oko editovanja postova i quick-reply... da se otvaraju "inline" u okviru samog boksa (table) gde je post. A to nesto ne vidim ovde? Mozda treba da se cacka nesto...

bluesman 25. 10. 2005. 23:54

Evo čačkam :)

bluesman 26. 10. 2005. 00:00

Provalio sam u čemu je problem sa avatarima... problem je što su promenjeni templates i za Style koji smo napravili ne prikazuje avatare (i još neke stvari) zato sam obrisao DevProTalk style i postavio sve na default.

Evo sad imaš i ajax :)

Jebi ga.

nixa 26. 10. 2005. 01:53

Samo morace jos neke stvari da se srede pa da bude superB :)

p.s. boccio vidis da ispunjavamo obecanja ;)

bluesman 26. 10. 2005. 02:07

Evo meni bilo dosadno pa sam napravio novi template.

Za one koji se gnusaju <table> - promenio sam - nema tabela u prikazu thread-a :)

Malo sam uzeleneo, nadam se da nije problem :)


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 04:55.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.