DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Web site, dizajn i multimedia (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=21)
-   -   www.smeweekkg.org (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=7334)

Sandra Jakovljevic 01. 04. 2009. 22:24

www.smeweekkg.org
 
Grad Kragujevac, u saradnji sa Business Start-up Centrom, organizuje manifestaciju Kragujevac evropski preduzetnicki grad. Citava manifestacija je u sklopu obelezavanja Evropske nedelje preduzetnistva inicirane od strane Evropske komisije.
U tu svrhu nastalo je ovo. www.smeweekkg.org jos nije gotov ali radi se na tome :)

kako vam izgleda?

torbica 06. 04. 2009. 03:08

ime sajta katastrofa!
flash?
i primarni jezik engleski?
Kome je namenjen sajt uopste?

afirmisanju preduzetnistva ili donatorima projekta?

torbica 06. 04. 2009. 03:11

http://www.smeweekkg.org/index.php?l...&navi=izlagaci

izlagaci - mesano meso...

Ivan 06. 04. 2009. 10:33

Slazem se da je ime lose, i imate par propusta XSS, RFI ... ali u svakom slucaju pohvale za desavanje u KG-u ;)

Ako zatreba pomoc oko security dela kontaktiraj me na pp, bice mi drago da pomognem.

djoca 06. 04. 2009. 15:47

ima bre ovde prilicno sumadinaca vidim...mogli bi neki open pecenjara miting da organizujemo ;-)

crews_adder 06. 04. 2009. 19:07

Citat:

Originalno napisao djoca (Napišite 68078)
ima bre ovde prilicno sumadinaca vidim...mogli bi neki open pecenjara miting da organizujemo ;-)

U "Biblioteci kod Milutina" u KG-u ili u jednoj od 170 pecenjara u Cacku? :D

Ivan 06. 04. 2009. 19:17

Off Topic: E biblioteka mi je blizu, a i nisam skorije procitao nista kvalitetno, pa moze tamo :)

dinke 06. 04. 2009. 19:56

Mene zena ne pusta u kafanu, ali za biblioteku nece da se buni ;)

bluesman 06. 04. 2009. 20:38

Mene žena ne pušta u biblioteku, a za kafanu se ne buni - tamo si ionako samo pijanci i gurmani, a u biblioteci su one mlade, mirišljave studentkinje :)

Sandra Jakovljevic 06. 04. 2009. 20:51

Citat:

Originalno napisao torbica (Napišite 68067)
ime sajta katastrofa!
flash?
i primarni jezik engleski?
Kome je namenjen sajt uopste?

afirmisanju preduzetnistva ili donatorima projekta?

ime=slazem se
flash=na neke stvari se ne moze uticati
namenjen=sajt je primarno namenjen strancima, holandija i druge zemlje EU.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 03:30.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.