DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Prodaja domena.... (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=2032)

artur_dent 12. 12. 2006. 19:40

Prodaja domena....
 
Koga ovi zavlace, pogledaj ti te cifre, mislim da srpski internet nije toliko razvijen da bi ko god uzeo neki domen od 2k evra mogao da isplati investiciju samo za domen u skorijoj buducnosti.
Kopaonik.net 10k evra?

Da mi je znati samo da li bi i jedan normalan covek savetovao nekome da uleti u ovakvu investiciju.

Kôd:

www.arilje.info (500 EUR)
www.kafica.com (4.999 EUR)
www.sokobanja.info (500 EUR)
www.arilje.net (1.000 EUR)       
www.kopaonik.info       
www.sokobanja.net
www.avala.eu (2.000 EUR)
www.kopaonik.net (9.999 EUR)
www.sokobanja.org
www.brezovica.net (7.000 EUR)       
www.kremna.com (2.999 EUR)       
www.spajalica.net (999 EUR)
www.bujanovac.com (3.000 EUR)       
www.krusevac.info (1.000 EUR)       
www.spektar.biz (500 EUR)
www.bujanovac.net       
www.lazarevac.com (1.000 EUR)       
www.spektar.info (500 EUR)
www.distribucija.com (1.999 EUR)       
www.lazarevac.info (500 EUR)       
www.srbijainfo.info (5.000 EUR)
www.distribucija.info (999 EUR)       
www.moravica.net       
www.sremskamitrovica.info
www.distribucija.net (1.999 EUR)       
www.obrenovac.info (500 EUR)       
www.sremskamitrovica.net
www.golija.com (1.500 EUR)       
www.panonija.com (1.000 EUR)       
www.stamparija.info (999 EUR)
www.golija.info       
www.pozega.info (1.500 EUR)       
www.toplica.com (500 EUR0)
www.golija.net       
www.prijepolje.com (1.000 EUR)       
www.topola.net (1.000 EUR)
www.golija.org       
www.ravnagora.info       
www.utisak.com (999 EUR)
www.gornjimilanovac.com (1.500 EUR)       
www.ravnagora.net (1.000 EUR)       
www.valjevo.info (1.000 EUR)
www.gornjimilanovac.net       
www.republikasrbija.net (5.000 EUR)       
www.vrsac.net (1.500 EUR)
www.ivanjica.com (1.000 EUR)       
www.sajam.info (4.999 EUR)       
www.vukovi.com (999 EUR)
www.ivanjica.net       
www.sjenica.info       
www.zlatar.net (2.000 EUR)
www.jahorina.net (2.999 EUR)       
www.sokobanja.com (3.000 EUR)       
www.zlatibor.net (2.999 EUR)

lista se moze naci na http://www[dot]eutelnet[dot]com[kroz]ponuda.php

sirNemanjapro 12. 12. 2006. 19:50

arilje.info - ma daj... xaxaxa

kodi 12. 12. 2006. 19:59

cekirajte spisak klijenata.....

ovi rade 2-3 sajta nedeljno :)

zark0vac 12. 12. 2006. 20:10

Citat:

Originalno napisao EUtelNet
Spisak korisnika nekih od naših usluga je pred Vama. Iako smo ih ubeđivali da smo mala firma koja radi sporo i loše, ovaj spisak se povećava iz dana u dan. Naš zaključak je da ne može ništa loše da Vam se desi ako se jednog dana Vaš domen pojavi na ovoj stranici.

Sta dalje pricati...

Neka ih, neka sisaju ovce...

benjamin 12. 12. 2006. 21:08

Citat:

Originalno napisao kodi
cekirajte spisak klijenata.....

ovi rade 2-3 sajta nedeljno :)

zapravo to oni u većini slučajeva samo hostuju ;)
(skini sa liste domene koje prodaju)

Tane 02. 10. 2007. 22:54

pozega.info ... 1,5k e?! ma daaaj... evo gradpozega.com regovao sam za 8$ ;)

Eniac 02. 10. 2007. 23:50

ljudi su moji prijatelji i saradnici i mislim da je glupo sto tako komentarisete. Niko vas ne tera da kupite te domene, i izmedju ostalog treba finansirati ovoliki broj domena. Kopaonik.net je vec razvijen portal i zato i toliko vredi, jer iza njega stoji odredjeni broj korisnika i odredjena pozicija na pretrazivacima. To je ona magla o kojoj toliko pricamo

Tane 03. 10. 2007. 00:35

Eheheh... Bas interesavno da koristis rec magla pored pozeskog (pozega.info) domena :D Ja lisno nisam komentarisao KOpaonik domen, vec pozega.ingo. Tako da... :P

Ajde kada vec ovde diskutujemo o cenama domena, koliko vrede i da li vrede...
www.hushush.net http://www.nameboy.com/nameboyapprai....php?id=186034
www.hushush.info http://www.nameboy.com/nameboyapprai....php?id=186035
www.chosen1.info http://www.nameboy.com/nameboyapprai....php?id=186036

Kao i koliko su validne ove informacije o procenama domena???

kai 03. 10. 2007. 01:38

Te genericke informacije / procene domena mozete da okacite macku o rep.
Validno je samo ono koliko je neko spreman da plati, odnosno koliko taj domen proceni kao validnu investiciju.

boccio 03. 10. 2007. 16:51

Citat:

Originalno napisao Eniac (Napišite 43667)
Niko vas ne tera da kupite te domene, i izmedju ostalog treba finansirati ovoliki broj domena. Kopaonik.net je vec razvijen portal i zato i toliko vredi, jer iza njega stoji odredjeni broj korisnika i odredjena pozicija na pretrazivacima. To je ona magla o kojoj toliko pricamo

Slazem se potpuno. Mogu i ja za svoj bicikl da trazim 6K evra, niko mi to ne brani :) Ali isto tako niko ne brani ni vama komentarisete "pazi ludaka, 'oce da proda bajs za 6k ;))"

btw, nije ovo nista spektakularno... i na Sedo-u i Afternic-u su podjednako besmislene cene domena. Valjda je to neka fora, sta li. Samo je glupo sto ti pokusavas da pravdas tu cenu i tu politiku, kapiras :) Slazem se da se u nekim slucajevima ne prodaje samo ime, vec i "razradjen" domen, ali bolje po tebe da sad ne krecemo u analizu opravdanosti cene od 20K za kopaonik.net :)


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 07:03.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.