Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 04. 2006.   #11
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Wink Komunizam / Socijalizam / Demokratija

Mislim da je to sto si ([nq]) rekao nije moguce.
Iako sam postovalac takve ideje. Kao sto vidite StarTrek je moja 22 ljubav, na prvom mestu je Danica pa onda 20 mesta prazno pa StarTrek.

Cinjenicno stanje je da nas ISTORIJA NIJE NAUCILA PAMETI. Zalosno ali istinito. Iste greske idu over and over again. Jednostavno ljudska narav je da zeli biti alfa nad svim i svacim. Zato postoje ratovi, istrebljenja odredjenih zivotinjskih vrsta (sto kaze Mile sa Cubure:"Suri medvedi!").

Tolerancija je mit, koji zagovaraju Ameri i ostali. Ako neko zeli uploadovacu govor vladike Atanasija na moj server pa da Vam dam link za download. Da cujete koliko covek lepo i pametno govori o tome.

[nq] odmah cim kazes privilegije to dovodi do problema. Jer onda ce se radjati grupe, kaste, slojevi... Znaci prakticno, neki ce ziveti uz sve privilegije a neki bez njih i to stvara zavist... Mislim da ne moram da krecem nekim Orvelovskim sistemom objasnjavanja. Ali u totalu, nastao bi haos. Once again.

Ljude moze ujediniti jedino zajednicki neprijatelj. Jer se ljudi jedino i udruzuju zbog toga. Nama su to spameri, drzava koja nas qara, poslodavci koji zakidaju... Dok svi jednoga dana ne budemo imali common enemy ljudi nece ni poceti da razmiljaju o jednakosti i ujedinjavanju.

Izvinjavam se ako sam malo ali morao sam. Hvala.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat