Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2006.   #27
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao sirNemanjapro
Gorane, meni da nesto nije jasno ja bih otisao tamo. Ali ja tamo nisam nasao ni jedan gotov izgled 100% pravilnog headera.
Prvo nejasna mi je tvoja recenica "meni da nesto nije jasno...". To znaci da ti je sve jasno - pa ne kapiram zasto onda pitas?

Drugi deo je jos cudniji. Sta hoces da ti kazem? Da ti je header dobar? Super je.

Ali ja sam te poslao na onaj link da bi procitao onaj tekst i onda bi sam mogao da shvatis da li ti je header dobar i sta ti treba a sta mozes da izbacis. Sve je lepo izlistano i dokumentovano. Da sam hteo da ti pisem citave teorije sta treba i sta ne treba - mogao bih da napisem jedan esej a sve je vec lepo objasnjeno milion puta na milion sajtova.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat