Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2006.   #30
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Da bluesman voleo bih od tebe da cujem sta imas da kazes, pa makar to bio i esej. Jer cenim tvoje misljenje i tvoj rad.
MorenoArdohain, polemike nije ni bilo jednostavno tebe je mucilo sto sam ja napisao da je ime i logo trademarkovan a nije. A kada sam ti rekao da to nije FINALNA verzija ti si rekao WTF. Eto. Nadam se da sam svima sve objasnio.
Ah da dejadj. Zasto upitnik na kraju recenice??? U svakom slucaju, pitaj. Nerazumem kako mozes godinu dana da cekas da pitas nesto.

Naglasavam da ovo nije flame niti post sa nepostovanjem. Ali molim Vas ne napadajte me za nesto sto nema veze s'mozgom i zdravim razumom.
Mojih 15 poruka dnevno su moje poruke. Mozemo svaku da procitamo da vidimo da li joj je mesto ili nije. Ne razumem zasto sada takva polemika... Jer zabranjeno pisati 15 poruka dnevno????

Moram da naglasim a da se ne shvati kao ulizivanje ovo je super forum. Strasno mi se dopada. Pogotovu soj ljudi koji je ovde. Smatram Vas kao bracu devove i molim Vas da ako sam nesto i pogresio (a smatram da nisam) budete stalozeniji i ne napadate me.

Hvala Vam svima sto ste tu. Veliki pozdrav od Nemanje.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat