Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 01. 2012.   #24
Bojsi
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.01.2007
Poruke: 92
Hvala: 1
802 "Hvala" u 15 poruka
Bojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished road
Default

Hvala puno.

Prilikom odabira tipa firme gledao sam koji tip ce mi pruziti najvise fleksibilnosti i omoguciti najveci napredak. Verujem da se mi preduzetnici delimo na dve grupe, i obe grupe postujem. Jedan deo ljudi zeli da radi svoj posao, i posle toga se posveti zivotnim radostima. Ja po prirodi, uvek nesto zelim da menjam, isprobavam, poboljsavam pa tako gledam i na posao. Nadam se da me razumete. To nazalost vidim ima svoju cenu. Ja i na posao gledam kao neko zivo bice koje moze da se razvija, napreduje i td. To mi je jednako uzbudljivo kao pisanje programa, dizajniranje sajta i sl.

Znam isto da postoji opasnost da mi sistem "ubije" volju za radom, kao sto je mnogima ubio volju za zivotom ovde, ali ako se to desi selim se ja i moj biznis samnom.

Da li da probam, ako je to uopste moguce da zastitim kod, ili bar naziv kontrola koje pravim? Ima li vajde da to radim kod nas? Ili da to radim na internacionalnom nivou? Zadnji put kad sam gledao, moralo je da se registruje u USA, zatim u EU (ako nije za svaku clanicu), pa tako redom...

Razumeo oko ziga.
Bojsi je offline   Odgovorite uz citat