Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 04. 2006.   #157
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
bluesman:
Moja mama je bila bosanka, tako da znam šta pričam, kad sam bio klinac, provodio sam po 3 meseca u bosni tokom leta, naravno da gotivim bosance. Što se dece tiče, zajeb je zajeb, priznajem. Žena je sve samo nije bosanka. Ima srpske, mađarske, dalmatinske i nemačke krvi, samo bosanske nema. A da sam papučar - i to priznajem, samo što sam ja kao i oni neki, u "dobrovoljnom" egzilu
Pa da, zemljače znao sam ja da ima tu nešto, ali ebiga, bosanska logika sporije funkcioniše da se kockice slože ;-))

Šteta što nisi bio drugi dan naveče, bio nam je tu zemljak direktor iz Smart School za stolom kada je krenula opuštena atmosfera

Ako Bog da, sledeće godine će nas biti još više sa dpt-a, i to u momačkom raspoloženju. Ovi što su ispalili, mogli su bar da se jave da ne dolaze...

Citat:
To je i bio jedan od problema sa mojim radom, bio je previše star da bi bio aktuelan a samim tim i interesantan većini.
Mislim da rad nije zastario, iako se govori o univerzalnim stvarima, minimum 80% e-prodavnica negira isto i rad je uvijek aktuelan, da ne kažem danas više nego ikad, sa svim tim modernim stvarima, da se ne izgubi osnovna nit u korisničkog doživljaju. I koliko sam imao priliku da vidim (jes da sam sjedio tad u prvom redu) publika je veoma pozitivno primila isti.

Nažalost nisam prisustovao svim dpt predavanjima, ali mislim da su ona koja sam odslušao bila među najboljima na skupu.
mungos je offline   Odgovorite uz citat