Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 11. 2012.   #1
Dejvid1976
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 22.07.2012
Poruke: 15
Hvala: 13
0 "Hvala" u 0 poruka
Dejvid1976 is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dejvid1976
Default Potreban Web Programer kao Subcontractor ili Partner

Pozdrav svima,

Kao prvo zelim da iskoristim priliku da naglasim da je forum fantastican i pozdravim sve involvirane u njegovom kreiranju i odrzavanju.

Ja sam trenutno u procesu sam otvaranja firme koja ce se u pocetku baviti svojim online biznisima, a kasnije I pruzanjem usluga drugima. Za pocetak imam nekoliko svojih ideja koje zelim sprovesti u delo I trazim osobu koja bi bila zainteresovana da udje u ovaj projekat zajedno sa mnom bilo u kapacitetu “zaposljenog” ili “partnera”, ukoliko je osoba strucna, iskusna I kvalitetna lako bi se dogovorili.

Osoba mora biti kvalitetan web programer i biti u stanju napraviti sajt koncepciono veoma slican (www.universitytutor.com), naravno sa drugacijom sadrzinom i dizajnom, na Srpskom I Engleskom jeziku i mozda nesto slozeniji. Mora imati viziju, verovati u uspeh, biti ambiciozna i inicijativna.

Ja sam takodje otvoren za nove biznis ideje, na kojima, ukoliko imaju veci potencijal od mojih, mozemo odmah i prvo da pocnemo da radimo.

Za neku dalju pricu, a svestan sam da sam malo detalja izneo, bicu dostupan preko emaila na dejvid1976@yahoo.com ili licno (zivim u centru Beograda).

In summary, ja ovde nudim mogucnost programeru koji trenutno nije u mogucnosti da investira u svoje ideje da krene da radi sa mnom na mojim (potencijalno i svojim idejama) gde cu ja investirati u rad, a sve to uz dogovor o uslovima zaposljenja (kao subcontractor ili business partner). Naravno, kako firma raste tako ce rasti i pozicija i dalje mogucnosti itd.

Za sve freelancer-e koji bi bili zainteresovani samo za kreiranje website-a (tipa www.universitytutor.com) u kapacitetu subcontractor-a, mozete mi jednostavno emailom poslati ponudu za njegovu izradu.

Molim da mi se jave samo web programeri koji mogu relativno brzo poceti sa radom.

Jos jednom, fantastican forum, sve pohvale I pozdrav svima.

David
dejvid1976@yahoo.com
Dejvid1976 je offline   Odgovorite uz citat