Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 04. 2006.   #13
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Ne bih nikoga da uvredim, ali ako vi koji ste sluzili vojsku (i to 12 meseci) niste skapirali kakvo je sr* vojska, onda stvarno ne znam ko ce.

Ja sam sluzio 12 meseci (sep 93 - sep 94), i moj jedini utisak je da je vojska robija gde mladog coveka ni krivog ni duznog osudis na godinu dana zatvora. Ja sam vojsku sluzio u elitnoj jedinici (avijacija) gde bi IQ staresina i vojnika valjda trebao biti malo visi od proseka. Kako je u ostalim jedinicama, ne smem ni da pomislim. Recimo, secam se jedan dan, pre podne pita nas kapetan u stilu:

K: "Momci, otkud vi tu kod TV -a ? Sta radite ?"
Mi: "Nista, odmaramo, popodne je letenje, pa tako ..."
K: "E pa nece moci ... idite napolje i pocupajte ono cvece ..."

"ono cvece" je niz od nekoliko stotina metara dugackog niza "cveca" (po dubokom korenu vise je licilo na korov). Nakon sto smo ga 6 sati cupali, decko iz starije klase (julac) nas pita posle "koji kreten je pocupao ono cvece" ... kada kazemo cija je to naredba, decko nam je objasni da je pre 6 meseci kapetan jednog pre podneva kada nisu nista radili doneo motiku i seme i terao ih da sade cvece. Dakle, cupas pa sadis. A to je samo jedna od gluposti, mrzi me da nabrajam dalje, a i bolje, ovako bi se mogao prisetiti i necega sto ne bih zeleo.

Sad ako moze neko da mi objasni sta je korisno u ovome, otvoren sam za razlicita misljenja. Moje misljenje, u vojsku kakva je sada normalan covek sa IQ-om iznad 70 ne treba ici nikako.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat