Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 04. 2006.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Lepo, lepo, neki članovi Romance Cafe, koji su zaposleni na nekim lokalnim televizijama, su pravili specijalne emisije o online upoznavanju (napiminjem da ništa nisu ni tražili ni dobili zauzvrat osim moje zahvalnosti), jednom sam čak dao "email interview", mada nikada nisam video tu emisiju, čovek je rekao da će mi poslati kasetu.

Da, internet je na televiziji postao sredstvo zastrašivanja prosečnog (ne)korisnika. Bitno je da se nešto menja, mada ne znam u kom kontekstu su pričali o RC. Bilo je par slučajeva, čak i kod mene na forumu, gde su ljudi pričali kao "ne idem na chat jer tamo ima puno bolesnih ljudi". Mislim da sam, bar na RC, ućutkao sve te "glasine" jednostavno im objašnjavajući da nema ni više ni manje bolesnih nego svuda na ulici, u prodavnici, u banci, ... samo što se na internetu osećaju bezbedni sakriveni (umišljenom) anonimnošću pa su onda otvoreniji. Na neki način, mnogo su ISKRENIJI ljudi na internetu, jer baš zbog toga što misle da su anonimni i da im ne može niko ništa - odmah pokažu svoje pravo lice.

To je provereno, i stojim iza toga, a video sam jako puno takvih situacija.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 30. 04. 2006. u 22:03.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat