Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 05. 2006.   #22
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Epilog: pošto sam ukinuo 063 (iako sam imao veći broj SMS-ova sa 063 nego sa 064 i 065 zajedno) mesečna zarada od SMS-a je duplirana. Tako je bilo prošli mesec, takav trend se nastavlja i ovog meseca. Očigledno ljudi koji imaju 063 ili prelaze na 064 (zbog cele Mobtel afere) ili se snađu pa pozajme telefon od nekoga ili neko pošalje SMS za njih.

Znači, iako je izgledalo kao glup potez, ispostavilo se da duplo više zarađujem od kada sam ukinuo najvećeg operatera jer je harač Mobtela bio svetski bezobrazan !?!

Za kraj, samo da ne bude zabune. Ja to nisam uradio zbog Litesphere, već zbog Mobtela. I Litesphere su u velikom problemu sa Mobtelom, jedino što sam njima zamerao je što nisu poslali neko obaveštenje... bilo šta. U kojoj god firmi sam radio jedan od glavnih uslovam i je bio da mi gazda, u slučaju da plata kasni, jednostavno tako kaže a ne da čekam danima i svi ćute. Znači bolje kaži "nema plate ovaj mesec - snađite se" nego da ćutiš i kao status quo, a ja ne znam ni šta se dešava.

Ispostavilo se da Liteshpere ne isplaćuje svoje affiliate zbog toga što Mobtel njima ne isplaćuje mesecima. To je donekle razumljivo, ali poslovno njihove partnere ne treba da interesuje kakve oni probleme imaju, ili radimo ili ne radimo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 12. 05. 2006. u 14:26.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat