Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 05. 2006.   #15
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Iz iskustva, svi najvazniji klijentu zovu u petak posle 12 h da im treba nesto hitno za isti dan ili u najboljem slucaju za ponedeljak ujutro. Tesko da bi jedna firma olako mogla da otkaci vaznog klijenta sa "sorry, ne radimo petkom, zovi u ponedeljak".

Šta da kažeš klijentu kada te u petak popodne zove recimo e-magazin i traži oglas koji odmah ide u štampu? Šta da kažeš klijentu kada ti u petak kaže "oglas izlazi sutra ujutro, onaj script mora da funkcioniše" ? Mislim da su ovo samo "puste želje", realnost je drugačija.

I to nema veze sa razmazivanje, jednostavno tako stvari funkcionišu i tako će uvek biti.

Sto rece mr. J, ovo sto pricate je u fazonu "... i ja se probudim a ono prst u noši".

Citat:
Šta više, vrlo lako ih je čak naučiti da kad te vide vikendom online, ne maltretiraju sa poslom. Zna se da se vikendom isključivo šalju mailovi ako ima nekih problema.
I kada ima nekih problema, ti im kažeš "alo, jesi ti lood, danas je subota, sačekaj ponedeljak, baš me briga što ne radi, baš me briga što si platio to..."?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat