Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 05. 2006.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

^^ Slazem se skroz...

Medjutim, sad sam opet procitao ovaj text i ima tu jedna pametna stvar primecena, a to je da kad se predje odredjena kolicina posla dnevno (sa vise taskova paralelno) realna produktivnost krene naglo da opada... pocinjes sve vise da radis, a sve manje bude uradjeno za isto vreme.. i tu definitivno postoji prostor za neke promene navika, bar kod mene...

Ova prica o radu od 5.20am do 10pm svaki dan je skroz sumanuta, mada se i meni vrlo cesto desi po par dana od 14 i vise sati pred kompom.. i primetio sam da mi je dugorocno mnogo efikasnije da kad je frka radim 8-10 sati i legnem da spavam u normalno vreme, i onda sutradan nastavim, nego da ostajem budan po celu noc, pa se onda komiram sledeci dan, jer kad se sabere tako uradim vise posla sa manje napora...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat