Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 05. 2006.   #24
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao phoenix
Ranije sam imala običaj da kad god klijent cimne, ja skačem u pomoć. Onda sam sebe zatekla kako u 1 noću menjam redosled reči u porukama o grešci i sl. To je bila poslednja kap u čaši. Danas isti taj klijent zna da subotom i nedeljom ne radimo.
hehe, pa ja nisam mislio na ove ekstreme, zar ne pricamo o tome da za klijente "ne postoji petak-nedelja" ?

Meni i danas stize mail pola sata pre ponoci "Gorane treba mi hitno novi SMS servis za sutra ujutro", ali ja ne odgovaram u afektu "slusaj moronu, jel' znas koliko je sati?", vec napisem "nema problema", a uradim kada mogu, sutra kada ustanem i procitam novine, popijem kafu...

Govorimo o komunikaciji, ja kazem da je jako los PR da kazes klijentu "sorry, javi se u ponedeljak, ne radimo do tada". Bolje je reci "Evo odmah se bacam na to" a ti lepo pocni u ponedeljak. On ce da ceni tvoju "pozrtvovanost i posvecenost" a ti ces i dalje da radis kako ti odgovara
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat