Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2006.   #8
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

Ukratko, Verat je na bez zakonit nacin (protivno pravilima ICANN-a) reg. domenove na sebe i najsmesnije u celoj prici je to da ga ista ta ICANN pravila sada i stite tj. nije moguc transfer isteklih domana!

Nisam nista postigao pricom o ICANN-u i njihovim pravilima, samo sam razgovor podigao na takav nivo da mi je u jednom trenutku doslo da decku pucam u kolena mislim bezobrazno, lepo ga uputim "kako sam izradjen" i da sam u "mogucnosti" da pustim informativni mail ICANN-u o tome i lik mi odgovori "Samo Izvoli" hehe, nego skupi su meci ovih dana no dobro, i on decko ne drzi Verat, vec samo "posluje" po njegovim pravilima

Nista opcije su mi da se povinujem vise nego bahatoj Veratovoj ponudi tj. da bacim oko 6.500 din za dva domena, sto verujem radi svih 5.000 Veratovih klijenata.. ali jok, bas cu da budem unikat daj bacite neku konkretnu adresu gde mogu da potrazim pravdu (nisam bas briljirao u konteksu snalazenja na whois-ovom sajtu), a ako se i to oduzi... hm, e onda mi nema druge nego da se povinujem.

Poslednja izmena od flash_back : 23. 05. 2006. u 13:00.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat