Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2006.   #43
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Što mi reče danas prijatelj, neka su otišli, uvijek su bili pizde. Mislim kad svaka šuša hoće da ima svoju državu, tako i treba. Čestitke CG na samostalnosti!

Još jedan novi jezik u komšiluku i to je to. Baj, baj... bratstvo i jedinstvo, vidmo se again svi utale u EU, naravno svako iz svog samostalnog tora. Još da ove naše političke pizde u Republici Srpskoj budu imale muda da traže referendum nakon što ode i Kosovo, pošto je faktički u poslednjih 16 godina jedino Srbima u RS uskraćeno pravo na referendum i vlastitu državu.

Citat:
Pedja, zajednica sa Srbijom je Crnoj Gori, izmedju ostalog donijela i uvlacenje u rat, ekonomske sankcije, bombardovanje a evo od skoro i prekid pregovora s EU, zato sto Vlada Srbije nikako da uhapsi Ratka Mladica, koji pritom ne da se ne krije u Srbiji nego se slobodno seta Beogradom.
Srbija zadnjih 15 godina konstantno ima "rjesenje" za sve ex-yu republike, osim za sebe. Zato sam cestitao nezavisnost. Inace, "ihaaj otkad" :P prouci malo istoriju prije nego se sljedeci put pocnes hvaliti suverenitetom.
Ovo je najgore propagadno ispiranje mozga, jao kuki, jadni vi koliko vam je Srbija nanijela zla u istoriji. Srecno u novoj drzavi gdje nema Srbije da vas sputava
mungos je offline