Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2006.   #45
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao Milos Vukotic
a evo od skoro i prekid pregovora s EU, zato sto Vlada Srbije nikako da uhapsi Ratka Mladica, koji pritom ne da se ne krije u Srbiji nego se slobodno seta Beogradom.

ovo sve stoji sto ti kazes, ali da te podsetim da nije Mladic jedini koga EU zeli, tu je i Karadzic, a on je kod vas u sesnaestercu.. nezavisnoj crnoj gori sad sledi da ga uhapsi, a mi smo, bogu hvala, zahvaljujuci ovom referendumu bar to skinuli sa vrata...

Tako da po meni ovo je super stvar...cista racun, duga ljubav kako to kaze nas (i vas ) narod...

a jos sam i poliglota postao, pored srpskog i engleskog znam i hrvatski, bosanski i crnogorski..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline