Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 05. 2006.   #1
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default Dizajn Srbija email obavestenje

Ne znam da li ste primili njihov email o brisanju podataka iz njihove baze. ovo su neki od razloga zbog kojih su obrisali naloge:

Citat:
1. Deaktivirane stavke
Ako su vaši podaci deaktivirani, to je zato što:
  • ne postoji web sajt stranica
  • nema informacija od dosadašnjem iskustvu (rad na projektima, porfolij radova...)
  • nedostaju podaci ili ih uopšte nema
Molimo vas da nas kontaktirate na adresu office@designserbia.orgi, mi ćemo vam reći koje podatke treba da dostavite, da bi ih ponovno aktivirali.
2. Uklonjeni podaci
Ako su vaši podaci uklonjeni, to je zato što ste vi:
  • strana kompanija ili dizajner
  • kompanija za software
  • student sa nedovoljno iskustva
  • umetnik-slikar,vajar...
  • lice koje ne nudi dizajnerske usluge
Stavke koje su uklonjenje iz gore navedenih razloga ne mogu da se ponovo aktiviraju.
Nadamo se da razumete značaj ovih izmena. One su osmišljene da unaprede usluge koje nudimo kompanijama i dizajnerima.
Ono sto mi najvise bode oci i na sta sam bas pobesneo jeste "student sa nedovoljno iskustva" Samo me zanima kriterijum na osnovu kog su oni procenili da taj student nema iskustva i ko su ti kompetentni ljudi koji su ocenjivali radove na, izmedlju ostalog, nedovoljno dobre.
jasmanac je offline   Odgovorite uz citat