Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 05. 2006.   #11
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Kako saznati da li ima smisla ulaziti u taj posao? Pa maltene preostaje ono Cecino "osjećaj za filing". To je to, odnosno neka pasija iliti strast koju osjećate prema proizvodu, a opet ima bar jedna osoba (koja nije vaša majka ili žena) koja misli da takvo nešto ima prolaz. Jednostovno, osjetite to. Sada nekome je lakše da uz taj osjećaj nakalemi još i "U trećoj godini poslovanja moja firma će da ostvari zaradu od 300.000 EUR", ali suština je ista.
Znam ja za taj pristup koji ti predlazes, ima dosta (i to poznatih) ljudi koji to zastupaju, i donekle to ima logike, jer se time dobija na brzini sto je za web 2.0 jako bitno. Slicno kao sto se sugerise beta testiranje umesto quality assurance-a . Fora je izbaciti proizvod sto pre pa onda videti sta dalje sa njim..

Samo meni je takav pristup malo stran, mozda izbija na povrsinu to sto sam devica u horoskopu , ali meni se to cini kao vrlo rizican pristup.. Malo mi je previse kao u Muckama: Who dares wins Rodney, who dares wins
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat