Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2006.   #4
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Maxtorovi hardovi dolaze kao 3 Klasa u Srbiju tako da te MOLIM da svakome ko kupuje racunar kazes da uzme bilo sta drugo ( u ovom slucaj naj masovniji je WesternDigital, koji ima koliki toliki renome).

Sto se tiec nativne instalacije Windwsa XP SP2 moram da priznam da mi racunar radi brze! Ja sam verovatno izuzetak. U pitanju je moj egzotican hardvare i njegova kompatibilnost i uigranost da radi zajedno. SP2 je cudo.

Jos samo da kazem koliko me je SP2 odusevio jeste ovo. Dok sam radio u jednoj PC firmi masina na kojoj je bio AMD procesor i na kojoj je bio Maxtorov HDD morao je da se ekspresno zameni sa praznim HDDom (no system). Umesto da se formatira jednostavno je pun HDD odstranjen a ubacen prazan. E sad ovaj na kome je WinXP (sa AMDa) je ubacen u Intel Celeron masinu (neko bi reko "idioti", ali!) i Win se bootuje trebalo mu je 2 restarta da poinstalira drajvere i da se "sredi". Ta masina je radila kao zmaj. Posle ociscenog registryja je bila kao nova.

U korist SP2 moram navesti i vecu podrsku za drajvere (sto se vidi i iz price) a o securityju i nema puno price. Rešeto jednom rešeto uvek. Eto.. Nadam se da sam ti pomogao i ohrabrio te da nastavis da se "rves" sa XPom.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat