Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2006.   #8
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Sto kaze ddz. Tacno je to da kada instaliras drajevere koji su ti dosli uz komponente sistem losije radi (ili ne radi uopste kako treba). Zato nije lose updateovati sve drajvere ili instalirati SP2 sa samo drajverom za graficku i sve ce da radi kao po loju.
Ja se nadam da ce biti SP3 i da ce imati mnogo vecu dopunu drajvera, jer je u osnovi to ljudima i naj vaznije.

ivanhoe, zavisi od tvoje masine. Sad ne bih da zvucim podcenjivajuce, ali WindowsXP radi nenormalno dobro na low end masinama! Znaci sto kupite jeftiniji, ili hajde da kazem, racunar sa sto uopstenijim komponentama (ne zahtevate specijalne ploce, graficke i procesore) OS ce Vam raditi kao sat.

Iz licnog iskustva to govorim. Pojeo sam se kao mesec kada sam video da moga druga komp koji je low low, guta XP i leti! Dok moja "zver" se pokazala tromom...

Sinoc sam procitao da Microsoft otvara novi OneCare centar koji ce se placati 50 USD$ i bice kao odnesete komp i naCestitate im se mile nove godine (u junu) zbog toga sto ste popili virus. A oni cute i debaguju. Zar to nije divno?!


Poslednja izmena od sirNemanjapro : 06. 06. 2006. u 13:09.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat