Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2006.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ilija, sorry, nisam mogao da odolim da ti ne pokvarim temu. Sada sam video tvoj potpis:

Citat:
ID: Što ga (sajt) nisi radio u cms-u?
MR: brate...html je majka. mozes da stavis sta otje, gde otjes i kako otjes
Odem ti ja pre par dana na DZ posle jedno mesec dana apstinencije, bacim pogled na poruke, i prva tema koju pogledam je bila baš ta odakle si citirao ovo. Trljam oči, ne verujem šta vidim, ustanem, odem u klonju, vratim se a ono još uvek piše isto... zatvorim browser i odem da gledam TV, a ispred očiju mi stalno titra "brate, html je majka".... Da je još u pozadini išla ona prepoznatljiva muzika bio bih siguran da sma bio u zoni sumraka a ne na dizajn zoni. Jednostavno... nemam reči. Što je najgore, nije uopšte smešno...

Inače tip ima na sajtu jedno 3 IFRAME, jedan u drugom... sve vrvi od scrollbarova... ali šta reći? "html je majka, možeš da staviš šta hoćeš, gde hoćeš i kako hoćeš".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat