Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2006.   #173
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Pa ne slazem se sa tobom Ivanho, nasu reprezentaciju cini skup vrlo dobrih fudbalera, za razliku od nekih drugih reprezentacija koje nemaju ni jednog ili imaju jednog poznatog fudbalera koje barem igraju srcem. U nasoj igri nije bilo srca niti motiva, to je ono glavno, to je pokretac svega. Mogu oni biti i slozni i imati zelju za igrom za reprezentaciju, ali kad nemaju srca da zagrizu, onda tu nema nicega.

Slazem se sa tobom da svi mi (Srbi) puno ocekujemo, iskreno nisam ocekivao da cemo pobediti holandiju, ali sam ocekivao nereseno, isto tako i protiv argentine, ocekivao sam ili nereseno ili u najgorem slucaju 1:0 za argentinu.

A sta je ono bilo, pa da samo poslali mladu reprezentaciju bolje bi odigrala sto puta. I idalje stojim iza toga da su krivi igraci, ali i selektor, tj krivi su svi.

Kad pogledas one hrvate, imaju stanovnika malo vise nego beograd, a imaju reprezentaciju koja nema ni jednu zvezdu u glavi, i pruzili su super partiju protiv brazila, iako je brazil igrao lose po meni, ali su hrvati trcali i borili se i grizli, a to je jedino sto sam ja od nasih ocekivao.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat