Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2006.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default fali mi "Show Desktop Items" u windowsima ??

Gledam neke windows tips & tricks i nadjem jedan zgodan kako da se sakriju sve ikonice sa desktopa (posto mi je uvek haos na desktopu, a ne koristim ga, ovo mi je zazvucalo jako mudro). I tamo pise:

Citat:
Right Click your desktop, go to “Arrange Icons By” and de-select “Show Desktop Items”.
Kad ja tamo, a medjutim, sto bi rekao stari dobri grafit sa ugla takovske... kod mene na masini nema te opcije U "Arrange ..." ??

Proverio sam na kod devojke na masini i na laptopu i postoji, ali kod mene je nema.. WTF, gde, kako i zasto je nestala ??

Jel ima neko ideju zasto meni fali ta opcija ? (a verovatno sam jedina osoba u svemiru koja je ikada pozelela da je zaista iskoristi )

Inace system je WinXP + SP2 + svi update-i... nije valjda M$ to ukinuo kao mogucnost u medjuvremenu ?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat