Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 06. 2006.   #241
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Iako su Spanci poznati kao ekipa koja uvek odigra dobro, ali kada dodje do "stani-pani" ispadaju u 1/4 finalu... ja sam tipovao na njih. Meni su oni ostavili najbolji utisak, a kvota za ove "vidjenije" je ipak mnogo mala.

Sinoc dobih i tacan rezultat 0:0 (CH - UK) i golove i prelaza X-X ali sam onda ulozio 10 eur da ce CH proci dalje pa sam umanjio dobitak

BTW, pokazah sinoc dinketu, odigrao sam 5 utakmica tacan rezultat:

ENG - ECU 1:0
ITA - AUS 1:0
ARG - MEX 3:0
CH - UKR 0:0
BRA - GAN 3:1

Dobio sam 3, za sada sam promasio samo argentince, ako dodje slucajno brazil danas ladno cu da se roknem posto je kvota bila preko 32000 Znaci na 50 centi zarada preko 16 000 eur Mada sam ispao glup sto nisam odigrao sistem 3/5, sada bih vec imao 147 eur na ulozenih 0.5 po kombinaciji. Sva sreca pa sam i sve te utakmice odigrao u singlu tako da je ipak dosla neka kinta. (moram malo da gusim, jos mi se nije desilo da pogodim tacne rezultate na 3 od 4 utakmice)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat