Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 07. 2006.   #21
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default

Pa nema razloga ovo komentarisati i time se opterecivati scenario je poznat krizni stab dok se nedogovore kako ce da ga ocerupaju. Sto se tice nacionalnih resursa pa kada se niko nije bunio sto drzava rasprodaje drustvenu ali da naglasim jos jednom drustvenu imovinu koja je u vlasnistvu naroda a ne drzave pod plastom nekakve tranzicije, a pritom preduzeca u drzavnoj svojini ostaju i dalje u njenoj svojini, o cemu da se prica.

Budimo srecni ako budemo mogli da registrujemo domen koji zelimo pa makar bili uslovljeni i hostingom, da kojim slucajem necekamo ponovo ali ovj put ne da se zahtev obradi nego da se proveri da li neki od magnata nije zainteresovan bas za taj domen koji je neko od nas zeleo da registruje.

Mada bolje i tako nego prvo stecaj pa onda na aukciju.

E a sada mozda ce neko da kaze da sam glup, ali ja mislim da pricamo o .yu domenu, ili se i tu nesto menja pominjali su cak i .ss pa sam totalno zbunjen.

A .yu domen me samo interesuje u tom obliku domen.yu ako se to neomoguci cemu je svrha cele reorganizacije.

Ili je ovo jos jedan stara "samo da se mi dokopamo vlasti posle ce da tece med i mleko", a novi vlastodrzac poznat unapred jer "znate kako su radili ovi stari oni nislucajno nesmeju da to rade ponovo".

A sada svi na EXIT da se radujemo sto ce kriznostabovci (kako li se to pise) ponovo da uniste nesto u nasem interesu.
__________________
bre cbc fb

Poslednja izmena od Baic : 30. 11. 2006. u 15:02.
Baic je offline   Odgovorite uz citat