Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 07. 2006.   #58
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Nadam se da je i ovo gotovo (ili je tajac zato što Ameri sad spavaju ). Statistike su uglavnom nekompletne jer sam kasno uključio Google Analytics (par sati nakon što se tekst na Techcruncu pojavio, već je bilo 50 komentara kad sam se setio da sam zaboravio da ubaci GA kod).

Uglavnom, juče i prekjuče je na www.activecollab.com bilo 19K unikatnih poseta (oko 30K usluženih stranica, s napomenom da je activecollab.com trenutno samo jedna HTML stranica), ponajviše sa Digga (oko 8.5K). 2.5K sa Techcruncha, ali tu sam zakasnio sa dodavanje GA tako da je broj malo okrnjen. Tu su dalje del.icio.us, reddit pa nakon toga agreagatori (bloglines, netvibes, rojo...). Ništa iznenađujuće ovde. 3.5K direktnih poseta.

Forum je za nekih 8 - 12 sati rada imao 900 unikatnih poseta i 7000 usluženih stranica. Ja sam inače sa 15 poruka skočio na nekih 70 za svega par sati. Spamer!

Nekome se ove cifre neće učiniti velikim, ali meni su stvarno ludilo (jbg, nemamo svi dating sajtove ). Posebno što je u pitanju dobro targetovan saobraćaj.

Jedna od najzanimljivih cifri u celoj priči: 5 ponuda za posao , USA i Kanada. Prosto ne mogu da verujem.

Poslednja izmena od Ilija Studen : 08. 07. 2006. u 08:59.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat