Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Slobo, znaš da imaš moju podršku (mislio sam da ovo nikada neću izgovoriti uz ovo ime ) , ali stvarno očekujem da prvi potez "kriznog štaba" bude nemilosrdna lustracija svih koji su do sada "radili" na YUNIC, pa čak i samo prošli pored YUNIC office. Ono što je do sada rađeno sve ove godine je vrh bezobrazluka. Ja se sve vreme suzdržavam da ne pišem ništa na ovoj temi jer imam samo najružnije reči i uvrede za njih. Nadam se da ne moram razloge da navodim bilo kome ko je pokušao da registruje bar 1 .yu domen.

Do sada sam registrovao preko 200 domena, i sada da mi neko natera da biram između registracije još 200 .com domena ili jednog .co.yu - odlučio bih se za prvu varijantu. Dosta je rečeno!
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat