Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Prvo molba da otkluirate malo, nikada nije dobro pisati u afektu, iako se i meni to dešava ponekad.

Ivane, mislim, kao što sam ti rekao i ranije, da nije korektno tek tako napadati tuđe sajtove, bez obzira na tvoj motiv. Ako već imaš želju da nekome pomogneš, onda je kulturno da bar pošalješ mail vlasniku sajta i pitaš za dozvolu. Ako ti je motiv novac koji bi dobio za "sređivanje propusta", i to nije problem ali takođe možeš bar da se najaviš vlasniku sajta i ponudiš mu svoje usluge umesto da kao uskok upadaš sa tom kolekcijom exploita.

To bi bilo isto kao kada bi neko išao od stana do stana i pokušavao da obija vrata kako bih pokazao vlasniku stana da mu nije dobra brava. Pa iznabadao bi te prvi u majici na tregere (potkošulji) koji bi otvorio vrata i zatekao te kako čeprkaš oko brave.

Zbog tvog koncepta, tvoj posao (za koji mislim da je potreban ali ne na taj način na koji radiš) deluje kao neko žešće vaćarenje. I bezobrazluk. I onda, nemoj da se čudiš ovakvim reakcijama.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat