Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #21
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Znaci radi se o sajtu: http://beta.polovniautomobili.com, nisam imao zelje da pogledam tvoj profil i vidim o cemu se radi. Pre neki dan si postavio temu o svom sajtu i ja sam je video ( nisam zapamtio da si ti postovao ), i dakle kao sto sam vec rekao ponekad jednostavno iz dosade pustim scener da radi ...

Pa sta ? Jel to razlog da mi pretis ? Isto kao sto drugi gledaju tvoje greske u dizajnu tako sam ja gledao neke druge greske (mada nisam ni video report od tool-a) ...

Zao mi je sto je tvoje znanje u ovoj oblasti na tako niskom nivou ali nadam se da si dovoljno naucio iz mojih prethodnih postova i da ces u buducnosti bolje da razumes svoje logove. Ako imas nesto da ti nije jasno u vezi security-ja mozes slobodno da me kontaktiras.

Dakle, zakljucak:

Ono sto radim mozda se nekome ne svidja i\ili usled ne znanja moze da pomisli
da je ilegalno ili stetno, ali evo nadam se da sam vam objasnio kako stoje stvari i da ce te sada sve to malo bolje razumeti.
Ivan je offline   Odgovorite uz citat