Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 07. 2006.   #1
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default Crne liste banaka na sajtovima

Pozdrav svima,

Svrljajuci na netu dosao sam i do sajta Meridian banke, na kojoj se nalazi i link ka tzv. crnim listama - http://www.bankmeridian.com/BLACK.php?type=0.

Uz napomenu da u zivotu nisam usao u ovu banku, mislim da ne znam nikoga ko radi u ovoj banci, ukratko "dva smo sveta razlicita", interesuje me da li je ovo dozvoljeno. Plus, paging u skriptu ne radi, tako da se vide samo rezultati sa prve strane. Skript "vraca" ime i ulicu, ne i grad, nema informacije cemu ovo sluzi, kako se koristi, kome je namenjeno, saznajemo da se na listu ide i ako imate tzv. dokumentarni dug, ukratko ludilo. Ako neko ima primer iz zemlje i inostranstva neka postuje, samo da razbijem utisak da nije u fazonu "gospodine/gdjo, ovo vam je poslednja opomena, posle ovoga vas stavljamo na sajt, onda ste gotovi za sva vremena, to je gore nego da vas se otac i majka odreknu preko Novosti, Novosti cita 20.000 a Srba i manjina 10 miliona na Internetu".


PS: blacklist.php?numpage=2&lica=1&leter=G - numpage, pa lica, pa leter - to je verovatno rec na madjarskom, posto iste nema u eng i spa

Poslednja izmena od oksite : 23. 07. 2006. u 15:20.
oksite je offline   Odgovorite uz citat