Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2006.   #114
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Što se Vitamina tiče, pogledaš ko je u Advisory Board i nema šta mnogo da razmišljaš

Da budem iskren, skroz mi odgovara što se ovakav tekst pojavio i to na sajtu kao što je Vitamin. Vitamin je Vitamin (posete, ciljna publika i sve po redu), a sam activeCollab uopšte nije predstavljen u lošem svetlu. Iako je ovaj tekst ujedno i reklama za Basecamp (što je najverovatnije jedna od osnovnih ideja), on je ujedno i oldična reklama za activeCollab kao alternative za BC. Doduše, očigledno čovek nije mnogo razmišljao o tome kako unovičiti dobar i popularan open source projekat (jedna od tema o kojoj ne prestajem da razmišljam u zadnje vreme) pa se zaustavio samo na ideji o otvaranju specijalizovanog servisa.

Ono što je skroz izuzeto ovde iz računice je vreme - activeCollab (kao i sam Basecamp) može brzo da napreduje s tim što activeCollab može da napreduje u raznim pravcima istovremeno zato što je open source. Servis (i to razne varijacije na temu koje ciljaju na razna tržišta), verzija za enterprise tržište, podrška... Šta god vam padne na pamet.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat