Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 08. 2006.   #6
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

1. Sto se tice prvog pitanja sve zavisi od raspolozenja i motivacije. Cinjenica je da lakse zapocinjem nove stvari ali sa istom tom lakocom mogu i da ih zavrsim ako sam dobro motivisan.

2. Sto se tice planiranja, sve zavisi od kompleksnosti. Ukoliko je nesto jednostavnije u pitanju onda se planiranje odvija u letu. Medjutim, ako su neke slozenije stvari u pitanju onda je tu stvar malo drugacija. Obicno se to planiranje svodi na onaj "wire" model gde se isplanira samo koncept i faze po kojima ce se isti odvijati dok nacin realizacije zavisi i prilagodjava se trenutnoj situaciji u kojoj se nalazis.

3. Sto se tice ideja, bolji sam u stvaranju vlastitih. Cak i kada dobijem nesto da odradim uvek volim da ga odradim onako kako sam ja zamislio i onda objasnim klijentu zasto njegova ideja u sustini nije dobra i za sada to jako dobro funkcionise.

4. Sto se tice sopstvenih projekata, nisam nesto orjentisan u tom smeru. Postoje tu razne ideje, delom dobre a delom i lose, ali sam sve svoje vreme posvetio radu tako da nisam neki zaljubljenik u sopstvene projekte. Vise volim da to vreme provedem sa drustvom, porodicom, devojkom...

5. Sto se tice faktora uspeha na prvom mestu je kapital. Prosta stvar, ako hoces dobre ljude oko sebe, moras ih platiti. Nema tu neke velike filozofije. Nakon toga dolaze ljudi koji mogu realizovati ideje i pritom imati dobar tajming pri realizaciji a ako se sve to posreci uspeh je zagarantovan.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat