Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 09. 2006.   #22
ppavlovic
expert
Expert
 
Avatar ppavlovic
 
Datum učlanjenja: 27.11.2005
Poruke: 543
Hvala: 47
57 "Hvala" u 31 poruka
ppavlovic će postati "faca" uskoro
Default

Jeste da je 1K evra malo previse za stolicu, ali se u svakom slucaju isplati. Ja bih kupio da mogu to sebi da priustim.

Ja imam neki model placen 6K dinara. Usao sam u prodavnicu i tamo mi onako djuture rekli "biraj kakvo sediste hoces, kakav naslon, kakve rukohvate, hoces kozu ili platno"... Naravno, radilo se o nekoj rinfuz robi, "uvoz" iz italije. Pogodilo se da sam sklopio malo felericnu stolicu sa negativnim nagibom (prema napred) sto se na kraju ispostavilo da je odlicno za rad. Dovoljno visoka da mi noge budu ravno na podu, dugacak sedalni deo da mi ne prekida cirkulaciju u nogama, odlican amortizer da ne propadne posle par meseci. I tako... Sluzi me vise od 2 godine i to mojih 9x kilograma. Doduse, ljudi rade cudne stvari na svojim stolicama, pogotovo oni koji imaju sekretarice

Sto se tice onih stolica bez naslona tice... Pa, recimo da su dobre jer forsiraju pravilno drzanje kicme, ali postoji problem jer opterecenje pada na kolena i vrat/ramena sto opet nije preporucljivo.

Meni je najbitnije da ima dovoljno prostora ispod stola da ispruzim noge. To i limenka piva na stomak (aka Homer) i moze da se programira satima.

@[nq]: u pravu si, treba optimizovati vreme da se manje radi za vise para. Trenutno radim na tome.

Elem, vredi pogledati i nesto pristupacniju kolekciju stolica http://www.nowystyl.pl/en/index_en.html. Deo kolekcije moze da se nabavi u Office1 Superstore.
ppavlovic je offline   Odgovorite uz citat