Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2006.   #22
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Jedina gora stvar od Pinka jeste kopija Pinka, a jedina stvar gora od Citiya jeste kopija Cityija. Ipak su Pink i City original brednovi.

Već odavno B92 nije televizija koja je bio nekada, ali nekako se to i trpelo i od domaćih televizija ipak sam najviše njih gledao. Inače televiziju ne gledam puno, a najviše pratim naučno popularne kanale, Discovery, National, Viasat i sl. Većinom sam pratio informativni program B92 i ligu šampiona. Uzgred, liga šampiona je verovatno jedina "emisija" kojoj nisu promenili termin u poslednjih godinu dana, a verovatno bi i to prebacili da su mogli.

Elem, sa početkom jesenje šeme pali su toliko nisko za toliko kratko vreme da prosto nemam reči. Uvođenje Velikog brata i španskih serija verovatno će im poboljšati gledanost kod "raje", ali mislim da će zato izgubiti mnoge stare gledaoce. Ja sam ih prebacio na kanal 54 na daljinskom jer me nervira kada i slučajno miksujući kanale vidim one debile kako se izležavaju u onoj kući, tako da više ne gledam ni njihove vesti.

Reklame i da ne pominjemo, ne štopujem ali mislim da su najgori po tome. Najsmešnije u celoj priči mi je njihov stav da su oni i dalje bolji od drugih i što glume neku urbanost. Pa BK je za ove bio Evropska televizija, lakše mi je bilo da gledam Bogoljuba Karića pola sata dnevno u Telefaktu nego one debile po celu noć i dan.

Poslednja izmena od mileusna : 23. 09. 2006. u 20:27.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat