Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 10. 2006.   #20
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

ako ja smem da kazem nesto.. .. iz mog ugla, iako sam vrlo mlad i relativno nov u "profi programiranju", u smislu da sam zaposlen u firmi i programiram svaki dan po ceo dan, mislim da sertifikati i ostale diplome na kraju krajeva i nisu toliko bitne.

iskreno, neki ljudi to gledaju, neki ne, ali sustina je da na kraju, cim se 'jednom' zaposlis, ukoliko si iole ok radnik i posten covek, posao juri tebe, a ne ti posao.
napominjem jos jednom da sam ja vrlo mlad i ne pricam to kao "ja-sam-baja" fazon, ali mislim da ovi ovde Guru ppl imaju posla i vise nego sto im treba, zapravo preko glave... da citiram jednog co'eka, koji ce ovaj put ostati anoniman: "Ja imam toliko posla, i toliko radim, da mi jedino preostaje da jos uzmem laptop i da radim na WC solji dok kenjam!!" HAHA! zakon izjava!!

u svakom slucaju -> sta sada nekome znaci diploma, sertifikat ili bilo sta (osim preporuke, hehe), ako je vec zaposlen i ima posla koliko mu treba..?
Nisam protiv sertifikata, daleko bilo, mislim da je kul da se 'okitis' sto vise sa raznim titulama i znanjima, ali na kraju -> sve se svodi na hard-work po ceo dan

poz ppl,
dootzky
dootzky je offline   Odgovorite uz citat