Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #171
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Za prvi put nije lose, samo je organizator morao malo da opominje one koji su pricali vise nego sto su obecali... tako da sam na primer ja stigao na red u 18:nesto a bio sam po satnici u 15:55, znaci preko 2 sata kasnije.

Mislim, nije strasno, bilo je interesantne price, samo mislim da u 18:nesto ni onaj ko prica kao ni oni koji slusaju od 10:nesto nemaju vise koncentracije i pored zelje da cuju. O tome treba voditi racuna, pa resiti to

1. ili smanjiti vreme ucesnicima i striktno voditi racuna da ako kazu da ce pricati 30 minuta - da to bude 30+-2 minuta a ne 45
2. produziti event na jos jedan dan
3. smanjiti broj ljudi koji prica

Sve u svemu, ja nemam previse iskustva po domacim seminarima, ali mislim da za prvi put nije bilo lose. I nekako mi je uvek lepse da pricam studentima nego "eliti", bolje se osecam i ne moram da merim svaku rec Oni koji me znaju sa nekih predavanja znaju da volim sa studentima da pricam kao da sedimo u kaficu, totalno opusteno, jer sam 100% siguran da tako lakse kapiraju i radje ucestvuju u diskusiju, sto znaci razmisljaju o onome sto slucaju. Mozda nisam u pravu, ali to je nebitno, bitno je da oni cuju sta im se prica.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat