Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Sad te stvarno ne razumem.

Zasto stavljas sada ono "recimo ne ovakvom ustavu"? Zasto siris a time razvodnjavas pricu? Ja bih se, kada vec imam sajt opstinabor.com, fokusirao na Borske teme i terao ljude iz Bora da citaju i saznaju sta se desava. Sto sada globalizujes ono, ovako ces samo izazati revolt ljudi. Pitanje je sta ti u stvari zelis? Koji je tvoj cilj. Dok nisam video ovu poruku, mislio sam da mi je jasno, sada si me totalno zbunio.

Ja bih recimo nazvao sajt, kao sto postoji "vlada u senci", "opstina bor u senci" Verovatno ti je jasan koncept shadow government, to je odlicna prilika da pokazes kako bi TREBALO da funkcionise jedna opstina. I pozovi i druge ljude da pisu, neke koji nisu kompromitovani niti su ikada ucestvovali u vlasti a imaju i umeju sta da kazu.

Napravi neki koncept oko ovoga, znam da si u pricu uleteo "nogom u vrata" ali nemoj sada da te vuce inercija pa da nastavljas stihijski, vec razmisli sta ces sa tim. Svakog cuda 2 dana dosta, ljudi ce zaboraviti na sajt vrlo brzo, ali ako napravis ozbiljnu stvar i imas neki plan i koncept, imaces redovne posetioce koji imaju sta da procitaju / kazu, a to je vec stvar na duze vreme.

Cak i kada se promeni vlast pa dodju na primer DSS ili ko zna ko... nastavis sa svojim sajtom, kritikujes i hvalis, naravno sve to mora da bude na civilizovanom nivou da ne bude "hejterski" znaci samo zbog mrznje prema coveku/grupi/...

To su ti moji prijateljski saveti.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat