Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #19
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da ne bi smeo da pravis "hejterski" sajt, a ono je bilo hejterski. Cak i prvi dan kada sam video ono rekao sam ti da ti je poruka "cudna", a teranje inata .. znas i sam gde nas je to uvek odvodilo. Hajde bre da promenimo stvari.

Znam, znas, znamo, znate, znaju... da radikali nece promeniti svoje stavove, ali na kraju ti i ne treba da pravis sajt namenjen njima. Pokazali su do sada da se nicega ne stide (cega se pametan stidi...), pa nema svrhe ni targetovati njih. Pokazi drugima da postoji drugi nacin. Pokazi drugima da postoji sledeci nivo, kao u igrici... recimo ja poredim srbiju sa nekom igricom tipa warcraft... napali smo druge igrace, skenjase nas, malo je falili da bude game over, sada su nam ostali samo peasants pa krecemo da gradimo iz pocetka... prvo resursi... pa ce (pametni) 10 puta da razmisle pre nego sto urade ono sto su uradili prvi put.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat