Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #13
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao Ivan
Nemam nista protiv toga da zena zapocne svoj biznis ali takodje moj licni stav je da cu ja kao glava buduce porodice morati da snosim sve finansiske troskove a zena ce trebati samo da uziva ...
hmmm, 100 ljudi, 100 cudi ( i dvesta grudi..)
ja zaista nikad ne bih pristao da budem sa zenom koja bi pristala na takav zivot... u kome ce samo da "uziva" u mrvicama koje ces ti da joj zaradis, pa "poklonis". Prvo to mi nekako ide samo uz glupacicu koja sedi i gleda spanske serije po ceo dan, drugo to da zena treba "samo da uziva" se obicno svede na to da zena treba da rinta po kuci i drnda se sa decom, i da ne sme mnogo da se buni jer nema nikakav posao, pa potpuno zavisi od muza. Ne dopadaju mi se zene koje dobrovoljno pristaju na bilo koju od tih situacija.

Sto bi rekla Pink: I'm so glad that I'll never fit in, that will never be me
Outcasts and girls with ambition, that's what I wanna see
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat