Tema: SMS naplata
Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2006.   #35
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Evo ga jos jedan srpski bizMismen.

Ja cu licno platiti reklamu vlasnicima foruma ukoliko traze nakon sto javno kazes svoje ime i prezime, ime firme ciji si prestavnik i adresu sajta sa vise informacija.

Inace tvoji postovi me potsetise na jednu situaciju od letos. Odem kod coveka koji stampa majce, pokazem sta se treba raditi, pitam za cenu, kaze zavisi od kolicine. Reko ok recite mi prema kolicinama koje su cene ukoliko zavise od toga. On naravno nece da mi kaze konkretne cene nego me zavlaci ispituje ko smo, sta smo (koliko dobro stojimo) i na osnovu toga razmislja koliko da me odere. Naravno majce smo uradili na mestu koje je imalo jasna cenovnik u odnosu na kolicine. Ako nudis servis koji posluje zavisno od usluga, daj nam neki primer. Reci za toliki promet je taj i taj procenat a nemoj da zavpacis ljude.

Ovakav stav ti sigurno nede doneti dobru reputaciju i smanjuje ti sanse da nparavis posao iako ovde ima dosta ljudi koje ovo interesuje.

Zato izvolte prestaviti se i reci svoju ponudu.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.

Poslednja izmena od pcigre : 26. 10. 2006. u 16:14.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat