Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 10. 2006.   #19
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja imam dosta iskustva sa takvim agencija, cak sam i radio u jednoj skoro indoor agenciji, koja je imala samo 3 klijenta ali posal preko glave. I nikada niko nije cuo za tu agenciju, i nikada se agencija nije oglasavala.

Sta hocu da kazem? Ako se vec odlucis da radis tako, onda ti i ne treba sajt niti ti treba oglasavanje. Znam i jednog provajdera koji cak i nema svoj sajt, ali rade samo sa velikim igracima. I ne treba im sajt.

Sta ce onda httpool usluga? Mislim kome onda nude? Sto rece mungos, te firme vise potrose mesecno za parking nego na te "kampanje".

Off Topic: A sto se veliki / mali tice, ja smatram da sajt koji sam hteo da reklamiram ne moze nikako da se svrsta u kategoriju "malih".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat