Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2006.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao Goran Aničić
"U ADEKVATNOM PROCENTU DA UCESTVUJU U NJEGOVOM DALJEM RAZVOJU!" čitajte kao:
"U ADEKVATNOM PROCENTU DA UCESTVUJU U DELJENJU PLENA - kolača dobiti"
Kakav razvoj, kakav domen, kakvi bakrači...lova je u pitanju i to velika, građani će i dalje nesebično da učestvuju preko instistucija države u organizaciji i potpomaganju Exita i njegovog rukovodstva posebno
hmm, pa sad... sto plena? Od svih onih koji deru gradjane u ovoj nasoj avliji, rekao bih da Exit bar i pruza drustvu nesto zauzvrat i da ima skroz pozitivnu ulogu... ja sam veliki deo tinejdzerstva proveo u vreme kad su jedino Ceca i Aca Lukas pravili koncerte u ovoj zemlji i mislim da mi je time uskracen jako bitan deo odrastanja... uz to Exit je i dan danas (nazalost) prakticno jedini uspesni ne-narodnjacki muzicki dogadjaj u zemlji, tako da samim tim zasluzuje svu podrsku...

Off Topic: @nK: Dragan Antonic iz NS = dragetz ? Ladno znam coveka, radili smo zajedno.. izem ti IT scenu u Srbiji, ovde se bre svi znamo medjusobno...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat