Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 10. 2005.   #2
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

"Visa Internet" karticu sam imao dve godine. Kartica je uz par problemcica radila sasvim ok, support srednje zalostan (kako se ko javi na telefon), ali radnici ovde u banci u Kragujevcu - UZAS. Jednostavno, nijedan posao sa njom (pocev od trivijalne uplate na racun) ne mozes da zavrsis bez cimanja. Da ne pominjem da kada uplatis pare one legnu za 3 dana!?? Pisao sam vec o tome na ES-u u vise navrata, pa da se ne ponavljam, koga interesuje moze da procita epilog na http://www.elitesecurity.org/poruka/873399

Sto se zakljucavanja tice, iako sam cim sam otvorio karticu eksplicitno rekao supportu da je otkljucaju i sklone sve limite, malo malo pa su sve kartice na sistemu zakljucavali, pa sam pre svake kupovine morao da cimam support da je otkljuca (veoma su ljubazni kad ih cimnes u nedelju negde oko ponoci )

Juce sam izvadio Visa Virtuon kod Raifeissen banke. Za sada fino radi, ali opet bezveze, jer kao i kod Vobana nemas nikakav elektronski uvid u stanje, transakcije i sl (moras da imas dinarski racun za to). Da ne pricam da sam tri puta cekao po sat vremena u banci da bi izvadio karticu (nevidjene guzve u banci zbog kredita), da bi se na kraju ispostavilo da je doslo do nekakve greske (zasto uvek jaaaa ...) pa su celu proceduru odradili ponovo, i nakon mesec dana od zahteva sam dobio karticu.

Sto se tice sigurnosnog koda, stvar je jednostavna. Tamo gde se trazi - uneses ga. Gde ga ne traze uneses onih 16 cifara, i to je to.

Sto se renew-a na godaddy-u tice, ja to uvek radim manuelno. Cak i ako zaboravis na renew, dobices mail vise puta pre nego sto domen zaista istekne. Ako bas imas 50-tak domena na accountu, stavi na automatic, poprilicno sam siguran da ce te godaddy obavestiti ako na bilo koji nacin dodje do problema sa naplatom.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat