Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 11. 2006.   #11
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Osnovna razlika izmedju DOO i agencije jeste ta sto kada osnivas agenciju ti odgovaras svojom imovinom dok kod doo-a su ti garant tih 500 eura.

Druga stvar jeste ta sto ne mozes aplicirati za kredite i ostale pogodnosti kod drzave ako nisi DOO. Ima tu mnogo drugih stvari ali ove dve su najvaznije.

Ja sam zavrsio ce proces pre nekih 2 meseca.

Moja preporuka, plati neku firmu koja se bavi knjigovodstvenim poslovima da ti zavrsi svu tu papirologiju. Naravno oni ti zavrse papirologiju ali ti moras sve to potpisivati a ima prilicno za potpisivanje. Tako da moras i ti biti prisutan. Moj savet oko papirologije jeste da im trazis da potpises sva blanko papire, jer oni vec imaju kopije svih potrebnih ugovora, tako da oni sami unose podatke. Tako sam ja uradio i konacno zavrsio sa svom tom papirologijom...
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat