Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 11. 2006.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

pa mislim da j ovo glupost... ti kad si kupi o telefonsku liniju kupio si to i nista drugo... ako hoces Caller ID placas posebno, isto tako ako hoces da ti aktiviraju ADSL moras to da platis kao dodatnu uslugu (tj. nigde u ugovoru koji si sklopi sa telekomom ne pise da ne moras, a da li ce oni naplatiti i koliko, to je njihova stvar)

E sad, da li Telekom ima pravo da prodaje ovakvu uslugu direktno, jer time ostvaruje monopol, to je vec drugo pitanje, mislim da ne bi smeo, sta vise mislim da bi njih trebalo rascepiti na nekoliko manjih firmi, da prodaja usluga korisnicima i komutacija+prenos budu odvojeni.. kao sto se planira sa EPS-om.. ali tesko da ce se to desiti posto niko nije lud da se lishi koke koja nosi zlatna jaja..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat