Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 11. 2006.   #12
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Slazem se da ne treba da se neko oceni negativno sto mu je sajt na cirilici ili latinici, ali opet drzava nije NEKO. I ja koliko znam zvanicno pismo je CIRILICA. I na sajtu po deafultu stoji latinica, a link za cirilicu je napisan latinicom, ismevanje i ruglo.
Na kraju krajeva, ja imam pravo da dam svoj glas pozitivan\negativan kome god hocu.

Drugo, CaKucica.Net nije tvoja briga, kao ni PlumTS Inc., verujem da imas pametnija posla nego da klikces na linkove koji se zavrsavaju sa 404 u nadi da sam ja mozda nesto uploadovao u medjuvremenu. Zaista, evo kad ti kazem, gubljenje vremena, uradio sam ceo novi sajt u PSu ali nikako da ga iskodiram, ako te bas svrbe sive celije.

Takodje se zalazem da ne postoje nikakve nagrade, samo priznanje je vise nego dovoljno.

Koliko znam nixa je zauzet, ali ne bi bilo lose da se predlozi dizajn strane za godisnje nagrade, takodje predlazem da se svake godine radi novi layout za taj deo sajta (ili da se dodeljuje layout prema zaslugama ili konkurs).
Svakako da se uradi HallOfFame sa starim layautima sajta i naravno pobednicima u kategorijama.

URL predlog je: www.adptwa.devprotalk.com ili www.adptwa.com

Poslednja izmena od sirNemanjapro : 24. 11. 2006. u 11:55.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat