Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 11. 2006.   #59
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ne znam zašto bi insistirali na nekim rogobatnim skraćenicama, čak ne znam ni zašto bi insistirali na engleskom. Engleski može, ali samo kao prevod naziva, čisto da i strancu bude jasno o čemu se radi.
Ja sam to uradio radi sebe tu skracenicu da je ne bih kucao (ili pastovao). I objasnio da cu je koristiti u tekstu.
Imas li neki predlog za naziv nagrade/poddomena?

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ovo za w3csites je po meni neviđena glupost Sorry, ali umesto da elaboriram, lakše mi je ovako da napišem.
Dobro, a sta ti predlazes? Da se skupi Vas 10 i da ocenjujete? U cemu je onda draz? Ako pobedim hocu da znam da je glasalo 50%+1 kolega sa foruma (liste). To bi mi bilo mnogo draze, nego da sam dobio nagradu od 10 ljudi ma kako kvalifikovani.

Citat:
Originalno napisao bluesman
Nemanja će prvo da gleda kod i da proveri da li je sajt WC (uvek me asocira na WC), W3C validan (btw, ni google.com nije validan a da ne pričamo o ostalih 99.99% sajtova) i da donese zaključak na osnovu toga, a postoji mnogo više kriterijuma koje Nemanja još uvek ne prepoznaje.
Pre svega, svako ima pravo glasa od nas XXX i glasace onako kako hoce, kao sot sam rekao u mom predlogu.
I kako mozes da pretpostavis kako cu ja glasati? I u cemu je uopste rec? Sta moze promeniti moj glas u odnosu na 200 ljudi? Vrlo malo.
Inace Nemanja svakodnevno obilazi http://www.webstandards.org/ i http://css-galleries.com/ tako da ima predstavu da sajt znaci nesto vise od dobro formatiranog i validnog koda.

Opet kazem dobar bi bio potez da se svaki korisnik koji zeli da glasa, znaci niko nikoga ne bi bio po usima da to radi, da se reguje na w3csites.com i da tamo ima makar 1 rad. Napominjem svima da radove koje okacite na w3csites ne moraju biti 100% validni.

Cekaj malo, to oko jurnjave ja govorim u smislu da si ti potencirao, "hajde sad, pre nego sto dodje nova godina". Ja ne verujem da bi mi pravili sajtove da nema ko da ih kupi ili vidi, a samim tim sajtu se pridaje graficki deo da bi se nekome dopao, da to nije u pitanju, danas bi imali DOSolike sajtove.
I da, tvrdim da bi neko popravio neki coskic, potrudio se malo vise oko neke skripte ili obrade slike za sajt kada razmislja da ga predsavi za dpt godisnju nagradu. Ja ne vidim sta je tu cudno, kada vec radi, da ga napravi sto bolje moze, pa i malo preko toga.

Sto se tice popularizacije, procitaj post #54 ponovo. Pa ces razumet zasto i kako.
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat